Aktualności

Kellogg's w Kutnie - praca dla 200 osób!

j.c. 2014-10-03 15:31 Kategoria: Aktualności

Powiększ

Kellogg's w przyszłym tygodniu (9. października) otworzy w Kutnie drugą fabrykę chipsów Pringles w Europie. Jak poinformowali w czwartek PAP przedstawiciele firmy, fabryka w Kutnie jest jedną z największych inwestycji kapitałowych grupy Kellogg's na świecie od 10 lat. Nie chcą ujawniać wartości inwestycji, ale zgodnie z wydanych w 2012 r. zezwoleniem na działalność w ŁSSE, wchodząca w skład grupy spółka UMA Investments zobowiązała się do nakładów finansowych nie mniejszych niż 225 mln zł.

Według przedstawicieli firmy w ich realizacji kluczową rolę będzie odgrywała Polska i najnowocześniejsza fabryka chipsów, która powstała w Kutnie.

"Decyzja o inwestycji w fabrykę Pringles w Polsce jest elementem realizacji naszych planów rozwoju potencjału produkcyjnego, koniecznego do dynamicznego rozwoju marki na rynkach wzrastających, w tym na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej" – oświadczył prezydent Kellogg's w Europie, Chris Hood.

 

Źródło: money.pl, wyborcza.pl

 

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?