Aktualności

ZDZ zaprasza na kursy

dodał:j.c. 2015-03-24 14:50 Kategoria: Szkolenia / Kursy / Konferencje

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie zaprasza na kursy: „Samodzielna księgowa” oraz „Księgowość komputerowa”. Zajęcia rozpoczynają się 24 marca 2015 roku o godzinie 16.15 w Centrum Kształcenia w Kutnie ul. Jagiełły 2.

Program zajęć kursu Samodzielna księgowa daje przygotowanie do wykonywania zawodu samodzielnej księgowej, obejmuje zagadnienia z zakresu rachunkowości, gospodarki finansowej, rozliczenia z budżetem według obowiązującego systemu podatkowego, inwentaryzacja, wybrane zagadnienia ZUS, podstawowe przepisy prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, podstawy techniki komputerowej w księgowości.

Celem kursu Księgowość komputerowa jest zdobycie wiedzy i umiejętności przygotowujących do pracy w dziale księgowości podmiotów gospodarczych. Uczestnicy podczas zajęć zdobywają wiedzę z zakresu obsługi komputera oraz programów księgowych.

Zainteresowane osoby wzięciem udziału w kursie zapraszamy do kontaktu z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie ul. Jagiełły 2 lub telefonicznie: 24 355- 36-16, 24 253-37-42.

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?