Aktualności

Sprzedaż nieruchomość

admin 2014-03-20 14:16 Kategoria: Nieruchomości

Powiększ

Nieruchomość położona w Kutnie, w centrum administracyjno-handlowym miasta, przy ul. Narutowicza o powierzchni 741 metrów kwadr., zabudowana budynkiem mieszkalnym (ostatnio: 12 lokali mieszkalnych i 2 użytkowe) trzykondygnacyjnym ze strychem użytkowym, o powierzchni użytkowej około 730 metrów kwadr. oraz oficyną dwupiętrową, podpiwniczoną, garażami i komórkami.

Nieruchomość wyposażona w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Na terenie nieruchomości niezabudowany plac o powierzchni około 500 metrów kwadr. Na przeciwko nieruchomości duży parking miejski (płatny). Nieruchomość przeznaczona do kapitalnego remontu. Możliwość rozbiórki budynków. Na terenie nieruchomości nikt nie zamieszkuje, nie ma lokatorów. Całość możliwa do zagospodarowania na hotel, bank, przychodnię lekarską, biurowiec, sklep. W pobliżu: Urząd Miasta, Plac Piłsudskiego, lokale handlowe, przystanek autobusowy, osiedle mieszkaniowe.

Miasto Kutno jest miastem, w którym znajduje się Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Podstrefa Kutno  i prowadzonych jest szereg inwestycji przemysłowych.

Kontakt: 601 050 995
z.chrząstek@gmail.com

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?