Aktualności

ARRK S.A. to solidne filary wspierania przedsiębiorczości

2018-11-21 13:31 Kategoria: Aktualności

Nieustannie zmieniająca się rzeczywistość ekonomiczna wymaga działań przystosowanych przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, będących siłą napędową krajowej gospodarki. Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. dzięki ofercie opartej na solidnych merytorycznych i praktycznych filarach, służy pomocą i wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. ARRK S.A. FILAREM WSPARCIA LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI!

ARRK S.A. została zawiązana aktem notarialnym w dniu 12.11.1993 roku w formie spółki akcyjnej, od 25 lat jest więc FILAREM WSPARCIA LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

W DNIU 17 LISTOPADA BR. W KUTNOWSKIM DOMU KULTURY ODBĘDZIE SIĘ JUBILEUSZOWA KONFERENCJA Z OKAZJI 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI ARRK S.A.

Co robimy w ramach działań ARRK S.A.?

  • Aktywnie współpracujemy z innymi instytucjami okołobiznesowymi, samorządami lokalnymi i innymi partnerami działającymi na terenie województwa łódzkiego.
  • Angażujemy się w działania istotne z punktu widzenia bieżących i strategicznych celów związanych z rozwojem i podnoszeniem konkurencyjności regionu.
  • Świadczymy usługi informacyjne i doradcze. Co roku pomagamy ponad  1000 klientów udzielając specjalistycznych porad i informacji w zakresie źródeł pozyskiwania środków finansowych - zarówno dotacyjnych, jak i zwrotnych.
  • Oferujemy podmiotom gospodarczym oraz instytucjom wynajem powierzchni biurowych, sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz usługi towarzyszące m.in. usługi rachunkowo-księgowe.

Spółka jest administratorem budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Kutnie przy ulicy Wyszyńskiego 13.

Dysponujemy:

  • salą do coworkingu - to bezpłatnie użyczana otwarta przestrzeń oferująca wspólne, twórcze środowisko pracy z dostępem do internetu i drukarki,
  • Centrum Informacji Technicznej i Biznesowej, czyli wyspecjalizowanym punktem bibliotecznym dla wszystkich zainteresowanych z dostępem do bezpłatnej informacji naukowej, technicznej i biznesowej.

ARRK S.A. posiada koncesję na nadawanie lokalnego programu telewizyjnego, którego celem jest informowanie o wydarzeniach z Kutna i regionu. Prowadzimy również działalność wydawniczą, w ramach której publikujemy książki o tematyce związanej z naszym regionem.

ARRK S.A. podejmuje inicjatywy związane z ułatwieniem dostępu lokalnej społeczności do informacji naukowej, technicznej i biznesowej, jest też pomysłodawcą i organizatorem Kutnowskiego Pikniku Naukowego.

Wspieramy również ważne cykliczne imprezy w naszym mieście organizując Jarmark podczas Święta Róży, Majowy i Bożonarodzeniowy.

Agencja z powodzeniem realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej m.in. szkoleniowe, doradcze oraz wspierające osoby fizyczne w założeniu działalności gospodarcze. Posiadamy szeroką ofertę dla pracowników i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Pełnimy również rolę informacyjną, na bieżąco zawiadamiając o prowadzonych naborach w ramach poszczególnych działań wspierających rozwój przedsiębiorczości.

ARRK S.A. jest podmiotem świadczącym, na zasadach komercyjnych, usługi związane z organizacją i wdrażaniem pomocy doradczej i konsultingowej dla sektora publicznego i prywatnego.

Obecnie w ARRK S.A. realizowane są trzy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej ukierunkowane na udzielanie pomocy i wsparcia osobom zatrudnionym i aktywnym zawodowo:

1. „STAY. Wsparcie aktywności zawodowej osób 50+ w przedsiębiorstwie. Zdrowy i zmotywowany pracownik - zadowolony pracodawca”

2. „BON – APETYT NA ROZWÓJ” - dofinansowane szkolenia dla pracowników i właścicieli małych i średnich firm

3. „Centrum Innowacji Biznesowej” - bezpłatna pomoc w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa udzielana przez zespół specjalistów, którzy zdiagnozują potrzeby Twojej firmy oraz przygotują dla niej indywidualną ofertę.

Dziś przedsiębiorca, który dąży do wypracowania i utrzymania swojej pozycji na rynku nie może pozostać obojętny wobec zachodzących zmian. Skorzystanie z oferty Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. pozwoli na jak najszybsze pozyskanie informacji z wiarygodnego i bezpiecznego źródła.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych działań:

Śledź na facebooku:

https://www.facebook.com/Agencja-Rozwoju-Regionu-Kutnowskiego-SA-192963421045610/

WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ – PRZESTRZENI SZKOLENIOWEJ W  CENTRUM MIASTA 

Jeżeli chcesz zorganizować kameralne spotkanie w pełni profesjonalnej przestrzeni nasza sala spotkań jest do twojej dyspozycji. W pełni wyposażona, idealna dla spotkań w gronie do 40 osób pozwoli ci na odbycie najwyższej jakości kreatywnych spotkań, warsztatów czy szkoleń.

COWORKING w ARRK:

-  to bezpłatnie użyczana otwarta przestrzeń oferująca wspólne, twórcze środowisko do pracy 

-  to powierzchnia elastycznych miejsc pracy

-  to przestrzeń dla freelancerów

 

CENTRUM INFORMACJI TECHNICZNEJ I BIZNESOWEJ to wyspecjalizowany punkt biblioteczny dla wszystkich zainteresowanych dostępem do bezpłatnej informacji naukowej, technicznej i biznesowej. 

Centrum Informacji Technicznej i Biznesowej powstało w 2007 roku jako wyspecjalizowana filia w strukturze Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Kutnie z inicjatywy Samorządu Miasta Kutno oraz Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.  

 

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

99-300 Kutno, ul. Wyszyńskiego 11

tel. 24 355 74 50

e-mail: arrk@kutno.net.pl

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?