Aktualności

Nie przegap szansy na rozwój !!!

2018-05-16 11:03 Kategoria: Aktualności

Powiększ

Skorzystaj z dofinansowania szkoleń, doradztwa lub studiów podyplomowych o dowolnej tematyce i zakresie – wszystkie usługi szkoleniowe zależne są tylko od Państwa aktualnego zapotrzebowania. NABÓR ZGŁOSZEŃ JUŻ 21 maja 2018 r. o godz. 12:00 - http://larr.pl/bony/

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. jako partner Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt zatytułowany ,,Bon – apetyt na rozwój” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Jest to program mający na celu podniesienie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorstw z sektora MŚP mających swoją siedzibę, odział lub filię na terenie województwa łódzkiego.

Wsparcie polega na przyznaniu bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na przeszkolenie swoich pracowników i siebie. Dofinansowanie wynosi

- 80% dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych

- 70% dla średnich przedsiębiorstw

- maksymalnie 3000 zł na 1 pracownika (wraz z wkładem własnym)

- maksymalnie 30 000 zł na 1 przedsiębiorstwo (wraz z wkładem własnym)

Każdy Bon rozwojowy posiada określoną datę ważności 2 miesięcy oraz wartość 60 zł.

Jeden Bon rozwojowy uprawnia do skorzystania z:

- 1 godziny usługi szkoleniowej lub,

- ½ godziny usługi doradczej lub,

- 3 godzin studiów podyplomowych.

My oferujemy do 50 Bonów rozwojowych na jedną osobę.

Przedsiębiorca samodzielnie dokonuje wyboru usług rozwojowych w ramach oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ . Wybierając usługę należy zwrócić uwagę, że dofinansowane w ramach projektu są te usługi, które oznaczone są w BUR jako, współfinansowane z EFS”.

Przed złożeniem wniosku w pierwszej kolejności prosimy o zarejestrowanie firmy w BUR - Baza usług rozwojowych Kolejnym krokiem jest wypełnienie i złożenie wniosku na stronie www.larr.pl/bony gdzie w chwili obecnej jest już dostępny formularz aplikacyjny do projektu BON – APETYT NA ROZWÓJ.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty dofinansowań usług rozwojowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: Partner projektu/operator lokalny: Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

Agata Błachowicz 881 77 88 37 e-mail: a.blachowicz@arrk.pl

Joanna Roczek 881 77 88 39 e-mail: j.roczek@arrk.pl

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?