Aktualności

Szkolenia dla pracowników. Zaproszenie na spotkanie

2018-04-23 12:27 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo, Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. zaprasza wszystkich przedsiębiorców z powiatu kutnowskiego na spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. dotyczące instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek, formy wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia dla pracowników. Spotkanie odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2018 r. w Hotelu Rondo, ul. Mickiewicza 3 w Kutnie.

Wydarzenie uświetni wystąpienie gościa specjalnego: p. Artura Partyki:

dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego.

Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres: <rejestracja@larr.lodz.pl> rejestracja@larr.lodz.pl

W tytule proszę wpisać datę spotkania.

Program spotkania:

14.30 - 15.00 Kawa powitalna/networking.

15.00 - 15.10 Powitanie gości – Marszałek Województwa Łódzkiego.

15.10 - 15.30 Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców.

15.30 – 16.00 Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej !!!” Artur Partyka.

16.00 – 16.40 Panel dyskusyjny.

16.40 – 17.30 networking + porady eksperckie.

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?