Aktualności

"Popołudnie z biznesem" Fundusze na rozwój firmy CYKL SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO.

2018-03-16 09:46 Kategoria: Aktualności

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.

Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego: p. Artura Partyki  - dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego. 

Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów.

SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ W 22 POWIATACH WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W OKRESIE OD 16 MARCA DO 27 KWIETNIA 2018 R.

 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i zgłaszania uczestnictwa.

https://www.lodzkie.pl/strona-glowna/aktualnosci/popoludnia-biznes-spotkania

 

Kontakt:

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A 
ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź
tel.: 42 208 92 01
e-mail: kontakt@larr.lodz.pl

 

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?