Aktualności

NABÓR ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI – EDYCJA 2018

2018-02-07 14:26 Kategoria: Aktualności

Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje, iż rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności. Finał konkursu odbędzie się w dniu 16 marca 2018 roku w Hali Expo – Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy złożyć (osobiście, przesłać pocztą lub przesłać na e-mail: sekretariat.ro@lodzkie.pl) w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, ul. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź do dnia 16 lutego 2018 roku.

Mając na uwadze fakt, że temat żywności wysokiej jakości z roku na rok zyskuje na znaczeniu, konkurs pozwala na skuteczną i sprawdzoną promocję, najlepszych polskich produktów żywnościowych oraz rodzimych producentów.

O uzyskanie tytułu krajowego „Polski Producent Żywności” rywalizują ze sobą najlepsi producenci z całego regionu.

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie i promocja najlepszych, polskich producentów żywności, oraz uczulanie konsumentów na wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością. Konieczność utrzymania wysokiego poziomu i ranga tytułu sprawiają, że Kapituła Wojewódzka i w kolejnym etapie Krajowa stawia bardzo wysokie wymagania wobec nominowanych produktów.

Wydarzenie objęte jest patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

Więcej informacji:

https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/nab%C3%B3r-zg%C5%82osze%C5%84-do-konkursu-polski-producent-%C5%BCywno%C5%9Bci-%E2%80%93-edycja-2018

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?