Aktualności

ZAPREZENTUJ SIĘ W DNIACH 5 - 8.04.2018 R. NA TARGACH SLOW FOOD W STUTTGARCIE W NIEMCZECH

2018-01-22 15:13 Kategoria: Aktualności

Targi „Slow Food” są skierowane do szerokiej publiczności, do wszystkich, którzy cenią sobie zdrową i smaczną żywność. Podczas targów wystawcy sprzedają swoje produkty, które m. in. nie mogą zawierać sztucznych dodatków i konserwantów. Targi rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród zwiedzających znajdują się prominentni politycy, znane osobistości ze świata kultury i mediów, gastronomowie i kucharze.

Celem targów jest prezentacja produktów żywnościowych występujących lokalnie, charakteryzujących się m. in. tradycyjnymi metodami wytwarzania. Udział w targach stanowi okazję do nawiązania nowych kontaktów handlowych i jednoczesnego zaprezentowania swojej oferty. Województwo Łódzkie będzie uczestniczyło w targach Slow Food już po raz piąty. Zapraszamy do wspólnego udziału firmy z regionu, produkujące zdrową żywność - produkty nie mogą zawierać sztucznych dodatków i konserwantów.

Targi SLOW FOOD - międzynarodowe targi dobrego smaku i specjałów regionalnych
Termin targów: 5 - 8. 04. 2018 roku
Miejsce: Stuttgart, Badenia Wirtembergia

 

Więcej informacji:  https://www.lodzkie.pl/zagranica/lodzkie-targi-slowfood-2018

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?