Aktualności

Wyjazd na targi do Chin

2017-05-26 14:11 Kategoria: Aktualności

Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych współpracą biznesową z Chinami do udziału w wyjeździe organizowanym przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na Targi China Homelife Show 2017 r. największych w Europie Środkowo-Wschodniej targach chińskich producentów. W targach weźmie udział ponad 1200 producentów materiałów budowlanych, mebli, elektroniki, oświetlenia, wyposażenia domu, upominków odzieży i tekstyliów. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Zapewniamy transport i opiekę organizacyjną podczas wydarzenia.

Firmy zainteresowane udziałem w wyjeździe zapraszamy do wysłania zgłoszenia poprzez kontakt z Panem Karolem Glocem z Departamentu Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego ŁARR S.A. e-mail: k_gloc@larr.lodz.pl, tel. +48 501 045 275 Zgłoszenia do udziału w wyjeździe przyjmujemy do dnia 30 maja 2017 r. godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe.

Do pobrania: Program Targów

Popularne artykuły

Partnerzy

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. Urząd Miasta Kutno Centrum informacji technicznej i biznesowej Kutnowski Klaster Technologiczny

Chcesz zostać naszym partnerem?